Oktobrový wishlist

13. října 2018 v 11:59 | Sima |  Wishlist
Ešte prejde pár týždňov a mame tu Vianoce ktoré milujem.Aj keď toho snehu by mohlo byť viac.V tomto obdobii vychadza obrovské množstvo knih no zatiaĺ to tak vyzerá že nebudem chcieť 20 knih ako to bolo po minule roky.Tento mesiac vám predstavím opäť dve knihy.S toho jednu ste už mohli vidieť minuly mesiac.V novembri to však bude úplne inak tam vám zatiaľ predstavím len tri knihy a s toho na jednu sa neskutočne teším.

Prvá kniha je Nenalezená.Všade som hľadala túto knihu,nastupila som na sériu liečby v Banskej Bystrici a za tu bolesť som si chcela kúpiť prave túto knihu ale nemali ju takže som si kúpila inu ale planujem si ju objednať.Vyzerá zaujímavo a takito tip kníh mám rada.
Anotácia:
Kdybych ji požádal o ruku jen chvíli dřív, nikdy by se to nestalo. Nikdo by nás nenapadl. Já bych neskončil v nemocnici a ona by navždy nezmizela z mého života.

Deset let po zmizení své snoubenky je Damian Werner přesvědčen, že už ji nikdy neuvidí. Jednoho dne však nečekaně narazí na stopu ztracené dívky. Kdosi vložil její fotografii na sociální síť Spotted.
Werner se zpočátku domnívá, že se jedná jen o náhodnou podobnost, ale pak neznámý člověk nahrává další fotku. Fotku, kterou udělal Werner sám jen pár dnů před snoubenčiným zmizením - a kterou od té doby nikomu neukázal.
Kdo teď dívku prostřednictvím internetu hledá? A je to opravdu ona?"

Damian znal svou dívku od dětství, trávili spolu každý den. Při hledání odpovědí na své otázky však zjišťuje, že o ní nevěděl všechno...Druhá kniha je Hate List.Tato kniha vyzerá na to že to bude silné čítanie a na Goodreads ma veľmi dobre hodnotenie.Som rada že nejaká autorka sa venuje aj tejto téme.Dúfam že ma to nesklame ale vyzerá to tak že to bude príbeh ktorý sa vám dostane pod kožu ani neviete ako.
Anotácia:
Před pěti měsíci střílel Valeriin přítel Nick na spolužáky v kantýně. Valerie se ho pokusila zastavit a jeden život tak zachránila, ale kvůli seznamu, který pomáhala sepsat, je podezřelá ze spoluúčasti. Byla na něm jména lidí a věcí, které oba nenáviděli. Pro ni to byla jen slova na papíře, pro něj však cíle k odstranění. Po létě stráveném v ústraní se teď Val vrací do školy. Pohledy spolužáků i vlastní rodina jí neustále připomínají, čeho byla součástí. Musí se vypořádat nejen s Nickovou smrtí, ale především s důsledky toho, co udělal. Vina padá i na ni, ale jakou roli vlastně při tragédii sehrála? Dokáže odčinit to, co pomohla stvořit, ale nikdy nechtěla přivést k životu?


Aké knihy zaujali tento mesiac vás??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama